Доступність посилання

ТОП новини

Україна хоче утилізувати тверде ракетне паливо до кінця 2014-го


Президент України Віктор Янукович сподівається, що утилізацію твердого ракетного палива на державному підприємстві «Павлоградський хімічний завод» на Дніпропетровщині завершать до кінця 2014 року.

На відкритті промислової установки з переробки палива у Павлограді сьогодні глава держави заявив, що рік тому після його зустрічі з президентом США Бараком Обамою Америка повернулася до участі в програмі утилізації ТРП.

«Сподіваюся, що 35 мільйонів доларів, заплановані в цю програму з боку США, буде використано для утилізації корпусів цих двигунів. Сподіваюся, що закінчимо всі технологічні цикли не пізніше за 2013 рік, а це означає, що до кінця 2014 року, в крайньому разі 2015-го, ми утилізуємо 100% твердого ракетного палива, яке розміщується на Павлоградському хімзаводі», – сказав Президент.

За його словами, на території заводу розміщується близько п’яти тисяч тонн твердого ракетного палива, яке становить екологічну загрозу для регіону. Янукович також заявив, що в нього та уряду великі плани на використання речовин, які отримують у результаті утилізації ТРП.

Президент оглянув промустановку з переробки ТРП та ознайомився з ходом виконання програми з утилізації балістичних ракет РС-22.
XS
SM
MD
LG