Доступність посилання

ТОП новини

Росія передала Польщі копії 14 томів справи про смоленську катастрофу


Росія передала Польщі копії 14 томів кримінальної справи, порушеної 10 квітня 2010 року за фактом авіакатастрофи літака президента Польщі під Смоленськом.

Як повідомили у генпрокуратурі Росії, в рамках виконання запитів про правову допомогу документи представнику посольства Республіки Польща в Росії Лонгіні Путке передав керівник Головного управління міжнародно-правової співпраці генпрокуратури Росії Саак Карапетян.

«У переданих 14 томах містяться копії протоколів оглядів місця події, проведених за участю польських археологів, протоколів допитів російських авіадиспетчерів за участю польської сторони, проведених у лютому 2011 року, документи, пов’язані з оглядом місця події й пізнанням загиблих», – йдеться в повідомленні.

10 квітня 2010 року літак президента Польщі Леха Качинського, на борту якого перебували 96 високопосадовців, розбився під час заходу на посадку на військовий аеродром під Смоленськом. Качинський із дружиною та делегацією високопоставлених посадових осіб планував взяти участь у меморіальних заходах до 70-х роковин Катинської трагедії.
XS
SM
MD
LG