Доступність посилання

ТОП новини

Союз НАТО відкидає критику щодо дій у Лівії


У НАТО не згодні з заявами Франції і Великої Британії, що Північноатлантичний союз, який командує міжнародною операцією в Лівії, недостатньо активно захищає цивільне населення цієї країни.

Командувач операцій союзників генерал Марк ван Ум заявив сьогодні, що НАТО останніми днями витримує високий темп операцій. Зокрема, сказав він, сили коаліції від п’ятниці знищили до 50 танків військ, вірних лівійському лідерові Муаммарові аль-Каддафі.

Раніше сьогодні міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе заявив, що союз НАТО мав би відігравати більшу роль у тому, щоб унеможливити силам Каддафі використовувати важкі озброєння проти цивільних. А міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Гейґ заявив, що НАТО має «тримати темп і активізувати» свої зусилля в Лівії.

Становище в Лівії розглядають сьогодні міністри закордонних справ країн Європейського Союзу, а в четвер його обговорюватимуть міністри закордонних справ країн-членів НАТО.

Сьогодні ж у Лондоні повідомили, що колишній міністр закордонних справ Лівії у владі Каддафі Муса Куса, який залишив посаду через незгоду з її діями і втік до Великої Британії, вирушає до Катару на переговори напередодні зустрічі міжнародної контактної групи щодо Лівії, яка має відбутися там незабаром.

Лівійські повстанці до цього додали, що колишній міністр не представляє їх.
XS
SM
MD
LG