Доступність посилання

ТОП новини

«Тризубівці» на суді не визнають провини – активісти


У четвер під час розгляду по суті справи щодо обвинувачених у відпилюванні голови погруддю Сталіна в суді в Запоріжжі сторони обвинувачення і захисту опитали чотирьох підсудних «тризубівців». Про це інформує дніпропетровська громадська організація «ГРАД», яка тримає зв’язок із затриманими та їхніми родинами.

За даними організації, свідчення дали Роман Хмара, Едуард Андрющенко, Анатолій Онуфрійчук і Віталій Вишнюк. Жоден із обвинувачених не визнав себе винним у скоєнні злочину, при цьому усі четверо не заперечували факту участі в акції з відпилювання голови «катові українського народу».

«У своїх діях не вбачаю пошкодження майна в особливо великих розмірах. Цей пам’ятник був встановлений незаконно. Акція була спрямована, щоби привернути увагу суспільства до недолугості і непотрібності цього предмета», – сказав Роман Хмара.

Відповідаючи на питання прокурорів, Анатолій Онуфрійчук та Віталій Вишнюк підтвердили, що під час допитів і затримання до них застосовували незаконні методи впливу, зокрема, фізичну силу, а умови перебування в ізоляторі тимчасового тримання були незадовільними.

У слуханні справи було оголошено перерву. Наступне засідання відбудеться 21 квітня.

Розгляд по суті справи обвинувачених у пошкодженні погруддя Сталіна у Запоріжжі розпочався 13 квітня.
XS
SM
MD
LG