Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст із Коломиї вимагає повторно розслідувати справу про його побиття


19 квітня в Коломиї Івано-Франківської області відбудеться суд у справі за замахом на життя головного редактора газети «Коломийський вісник» Василя Дем’яніва.

Сам постраждалий має сумніви, що на лаві підсудних справді опинилися його кривдники. За словами Дем’яніва, міліція не залучала його до таких слідчих дій, як відтворення ситуації на місці події, очна ставка, а процедуру «впізнання» було взагалі сфальсифіковано. Він також вважає, що слідство приділило недостатньо уваги достеменній перевірці версій, пов’язаних із професійною діяльністю журналіста.

Комітет захисту українських журналістів виступив із заявою, в якій вимагає від суду прислухатися до аргументів постраждалого та громадської думки і виокремити справу стосовно жорстокого побиття журналіста в окреме провадження, відправивши її на повторне досудове слідство.

23 березня 2010 року в місті Коломия Івано-Франківської області було здійснено замах на життя редактора газети «Коломийський вісник» Василя Дем’яніва. Злочинці проламали журналісту череп, поламали ногу, що призвело до інвалідності. Лише за збігом обставин журналіст залишився живим.
XS
SM
MD
LG