Доступність посилання

ТОП новини

«Якщо прокурор Києва Юрій ГАЙСИНСЬКИЙ пройде випробувальний термін у Президента, то Леонід КУЧМА відправить у відставку генерального прокурора Михайла ПОТЕБЕНЬКА і поставить на його місце Ю.ГАЙСИНСЬКО


«Якщо прокурор Києва Юрій ГАЙСИНСЬКИЙ пройде випробувальний термін у Президента, то Леонід КУЧМА відправить у відставку генерального прокурора Михайла ПОТЕБЕНЬКА і поставить на його місце Ю.ГАЙСИНСЬКОГО», - сказав учора в інтерв’ю УНІАН директор Інституту політики Микола ТОМЕНКО

«Якщо прокурор Києва Юрій ГАЙСИНСЬКИЙ пройде випробувальний термін у Президента, то Леонід КУЧМА відправить у відставку генерального прокурора Михайла ПОТЕБЕНЬКА і поставить на його місце Ю.ГАЙСИНСЬКОГО», - сказав учора в інтерв’ю УНІАН директор Інституту політики Микола ТОМЕНКО.

За його словами, Ю.ГАЙСИНСЬКИЙ «повинен показати роботою з кримінальною справою Володимира БОНДАРЯ свою готовність діяти активніше не у відстоюванні інтересів закону, а у відстоюванні інтересів правлячої еліти».

М.ТОМЕНКО зауважив, що якщо оточення Президента зрозуміє, що Ю.ГАЙСИНСЬКИЙ є «правильним генеральним прокурором», то відставка М.ПОТЕБЕНЬКА відбудеться.

На думку М.ТОМЕНКА, влада знайшла варіант виходу із ситуації навколо «звільнень». За його словами, «Президент і команда формально йдуть на те, щоб звільнити бодай усіх тих, хто перерахований у вимогах опозиції, але знайти заміну таку, яка була б набагато сильніша й активніша в сенсі захисту цієї влади».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG