Доступність посилання

ТОП новини

Український депутат, член об'єднання антимафія" Григорій Омельченко після повернення зі США заявив, що в Америці розпочате досудове розслідування стосовно п'яти членів "найближчого оточення"


Український депутат, член об'єднання антимафія" Григорій Омельченко після повернення зі США заявив, що в Америці розпочате досудове розслідування стосовно п'яти членів "найближчого оточення" президента України Леоніда Кучми

Він стверджує, що трьом з них вже заборонено в'їзд до Сполучених Штатів.

В інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок депутат повідомив, що розслідування розпочате за матеріалами, наданими членами колишньої тимчасової депутатської слідчої комісії з розслідування обставин приховування валюти за кордоном. Зараз комісія розформована в зв'язку з постановою парламенту про ліквідацію тимчасових слідчих комісій.

Григорій Омельченко стверджує, що він, як голова колишньої слідчої комісії, офіційно передав США напрацьовані депутатами матеріали. "Ми встановили, що низка осіб з найближчого оточення президента відмивають в американських банках великі суми грошей через різні комерційні структури.

Голова тимчасової комісії відмовився назвати імена цих осіб, пообіцявши, що зробить це після того, як будуть отримані попередні матеріали американського розслідування, яке вже розпочато.
XS
SM
MD
LG