Доступність посилання

ТОП новини

Голова Печерського райсуду м.Києва Микола ЗАМКОВЕНКО вiдмовився давати свiдчення на допитi у Київській міській прокуратурі, на який був викликаний сьогоднi вранці


Голова Печерського райсуду м.Києва Микола ЗАМКОВЕНКО вiдмовився давати свiдчення на допитi у Київській міській прокуратурі, на який був викликаний сьогоднi вранці

Про це вiн повiдомив на сьогоднішній прес-конференцiї.

За словами М.ЗАМКОВЕНКА, на допит його викликали як свiдка i лише в прокуратурi повiдомили, що допитуватимуть як пiдозрюваного. Водночас, наголосив він, обвинувачення йому не пред’явлено досі. Як сказав М.ЗАМКОВЕНКО, вiн написав заяву, де посилається на ст.12 Закону «Про статус суддiв», згiдно з якою суддя не зобов’язаний давати пояснення з приводу тих справ, якi розглядає.

24 травня у кабінеті голови Печерського райсуду Генеральна прокуратура України провела перший обшук. 25 травня М.ЗАМКОВЕНКО передав прокуратурі всі справи, заявив начальник відділу підтримки державного звинувачення в судах прокуратури м.Києва Олександр КУЗОВКІН.

28 травня ввечері у кабінеті голови Печерського райсуду провели другий обшук, який прес-група Київської міської прокуратури пояснила необхідністю вилучення двох комп'ютерів, інформація на яких "має суттєве доказове значення". Як зазначили у прес-групі, М.ЗАМКОВЕНКО відмовився від добровільної видачі комп'ютерів, а натомість попросив приїхати народних депутатів, які "перешкодили і фактично унеможливили проведення обшуку та примусове вилучення" комп'ютерів.

29 травня Київська міська прокуратура порушила проти М.ЗАМКОВЕНКА кримінальну справу за ст. 165 Кримінального кодексу (перевищення повноважень).
XS
SM
MD
LG