Доступність посилання

ТОП новини

Українські політики й політологи вислювлюють різні думки про заяву Віктора Ющенка


Українські політики й політологи вислювлюють різні думки про заяву Віктора Ющенка

Голова Народного руху України Геннадiй Удовенко зазначив, що, на його переконання, Віктор Ющенко очолить передвиборчий блок демократичних сил.

І директор Iнституту полiтики, член партії «Реформи та порядок» Микола Томенко вважає, що Вiктор Ющенко приречений бути лiдером передвиборчого блоку.

Голова партiї «Реформи i порядок» Вiктор Пинзеник розцiнює сьогоднiшню заяву України Вiктора Ющенка як іще один крок до його повернення у велику полiтику.

Вiдповiдаючи на запитання журналістів, чи очолить Ющенко передвиборчий блок ПРП-НРУ-УНР-КУН, Пинзеник вiдповiв, що це фактично вже визначена рiч. При цьому вiн зауважив, що не хоче випереджати подiї i вважає, що про це журналiстам повинен заявити сам Ющенко.

На 5 з’їзді партiї «Реформи i порядок» Вiктор Пинзеник заявив, що Віктор Ющенко i пiсля вiдставки з посади прем’єр-мiнiстра залишається «чи не єдиним політиком, який користується довірою людей» i з яким звичайнi громадяни пов’язують сподiвання на краще життя. На його думку, Ющенко має всi шанси об’єднати навколо себе всi патрiотичнi полiтичнi сили не лише правого, а й центристського спектру.

Віктор Пинзеник також уважає, що єднанню правих сил немає альтернативи.

А народний депутат України, член партії «Реформи та порядок» Тарас Чорновіл розцiнює заяву Віктора Ющенка лише як чергову декларацiю внутрiшнього бажання очолити демократичний блок.

За інформацією Тараса Чорновола, Віктор Ющенко пообiцяв 5 липня зробити офiцiйний виступ, у якому він офiцiйно дасть згоду очолити блок демократичних сил. Водночас Тарас Чорновіл висловив переконання, що й 5 липня Віктор Ющенко конкретно нiчого не скаже.

Відтак Тарас Чорновіл уважає, що партiї «Реформи та порядок», Народний рух України, Український народний рух, Конґрес українських націоналістів, якi задекларували своє бажання об’єднатися у передвиборчому блоцi, мають самостiйно розпочати роботу з пiдготовки до наступних парламентських виборiв. На думку Тараса Чорновола, тактика очiкування на Віктора Ющенка може привести партiї до «розбитого корита».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG