Доступність посилання

ТОП новини

Микола МЕЛЬНИЧЕНКО спростував інформацію, поширену «Волл Стріт Джорнел» про те, що він співпрацюватиме з офіційними органами США


Микола МЕЛЬНИЧЕНКО спростував інформацію, поширену «Волл Стріт Джорнел» про те, що він співпрацюватиме з офіційними органами США

Колишній майор служби охорони Президента України Микола МЕЛЬНИЧЕНКО спростував інформацію, поширену «Волл Стріт Джорнел» про те, що він співпрацюватиме з офіційними органами США щодо розслідування фактів відмивання українськими громадянами грошей у США. Про це М.МЕЛЬНИЧЕНКО заявив учора на прес-конференції в Національному прес-клубі у Вашингтоні, повідомила радіостанція «Голос Америки».

М.МЕЛЬНИЧЕНКО також спростував слова колишнього голови НАК «Нафтогаз України», народного депутата Ігоря БАКАЯ про те, що він просив у депутата фінансової підтримки і пропонував передати йому компромат на екс-віце-прем’єр-міністра, лідера партії «Батьківщина» Юлію ТИМОШЕНКО. М.МЕЛЬНИЧЕНКО заявив, що це не відповідає дійсності. На його думку, депутата «зрадив Л.КУЧМА, і тому І.БАКАЙ зараз намагається якимось чином відбілити свою репутацію перед Президентом».

Крім того, М.МЕЛЬНИЧЕНКО заявив, що в розшифрованих ним записах міститься інформація про злочинні дії багатьох відомих людей в Україні. «Після оприлюднення цієї інформації їхня репутація буде підірвана», - сказав екс-майор. За словами М.МЕЛЬНИЧЕНКА, він співпрацюватиме з правоохоронними органами України, а можливо, й інших країн «для встановлення правди».
XS
SM
MD
LG