Доступність посилання

ТОП новини

Михайло ГОРИНЬ: «Пікетування ІІІ Всесвітнього форуму українців є непродуманим кроком і лише нагадує початок передвиборчої кампанії»


Михайло ГОРИНЬ: «Пікетування ІІІ Всесвітнього форуму українців є непродуманим кроком і лише нагадує початок передвиборчої кампанії»

Голова Української всесвітньої координаційної ради (УВКР) Михайло ГОРИНЬ вважає, що пікетування ІІІ Всесвітнього форуму українців, яке планує провести опозиція з метою висловити своє невдоволення владою, «є непродуманим кроком і лише нагадує початок передвиборчої кампанії». Про це М.ГОРИНЬ заявив сьогодні на прес-конференції за участю віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань Володимира СЕМИНОЖЕНКА про перебіг підготовки до форуму і про загальнодержавні заходи, присвячені 10-річчю Незалежності України.

За словами голови УВКР, якщо хтось невдоволений роботою Кабінету Міністрів чи Президента України Леоніда КУЧМИ, «то він знає, де знаходяться будинки уряду і глави держави. «Будь-ласка, йдіть, пікетуйте», - сказав М.ГОРИНЬ, зазначивши при цьому, що «якщо люди намагаються пікетувати ІІІ Всесвітній форум українців, але висловлюють свою незгоду не самому форуму, а владі, то це виглядає недоречно».

18 серпня ц.р. Форум національного порятунку проведе біля Національного палацу "Україна" у Києві, де цього дня розпочнеться ІІІ Всесвітній форум українців, акцію "Батьківщина, Свобода, Незалежність".

Як повідомили у прес-службі ФНП, мета акції - "звернути увагу українців з усього світу на те, що протягом 10 років незалежності Україна не стала по-справжньому незалежною демократичною країною, на антидержавницькі процеси, які набувають дедалі більшого розмаху, що в результаті може призвести до перетворення України на "маріонетку" в руках певного "клану" та втрати незалежності". 14 серпня заступник голови ФНП, голова партії "Собор" Анатолій МАТВІЄНКО заявив, що ФНП має намір переконувати учасників ІІІ Всесвітнього форуму українців, у тому, що Україна потребує іншого президента.

ІІІ Всесвітній форум українців розпочнеться у Києві 18 серпня.
XS
SM
MD
LG