Доступність посилання

ТОП новини

Соціал-демократи проводять конгрес у Львові


Соціал-демократи проводять конгрес у Львові

Львів, 12 жовтня 2001 - Незабаром у Львові відбудеться міжнародна конференція за участю представників європейських соціал-демократичних партій.Хоча в Україні є кілька партій що вважають себе такими, проте у роботі міжнародної конференції візьме участь лише одна.

В Україні нараховується кілька партій, котрі мають у своїй назві словосполучення «соціал-демократична». Крім того значна частина політичних структур що, і не називають себе такими, визнають свою прихильність до соціал-демократичних ідей.Їхня популярність пояснюється зокрема і тим, що вони є загальновизнаними людськими цінностями. Незважаючи на різноманіття партій, що відносять себе до соціал-демократичних, розрізнити їхню справжність не так уже важко, - вважає Голова Української соціал-демократичної партії, народний депутат України Василь Онопенко.

З такою оцінкою діяльності Соціал-демократичної партії України(об’єднаної) не погоджується один із чільних її діячів, народний депутат України Леонід Кравчук.

Взаємні випади, які робляться керівниками соціал-демократичних партій одна до одної можна частково пояснити конкурентною боротьбою і наближенням виборів.

В тім, кожен громадянин і сам може зробити висновки щодо справжньої чи несправжньої соціал-демократичності тієї чи іншої партії, зважаючи на її реальні дії у досягненні рівності і соціальної справедливості, у зменшенні провалля що існує між дуже багатими і дуже бідними. Багаті,і зокрема ті, що перебувають у деяких партіях котрі зараховують до соціал-демократичних, наразі не готові ратувати за більший податок на своє майно і власність ( тобто поділитися із біднішими), і обмежуються час від часу, перебвиборчими подачками. Втім, у демократичних країнах, здавалось би багатих і заможних, попри все триває постійна робота над тим щоб не було прірви між багатими і бідними. Все це здійснюється розумною податковою системою, ефективним законодавством. В такий спосіб вдається уникнути соціального напруження і нестабільності.Можливо, саме про те будуть розповідати західноєвропейські соціал-демократи на міжнародній конференції у Львові.

Те, що із соціал-демократичних партій України у конференції братиме участь лише Соціал-демократична партія України, наштовхує на думку про її міжнародний авторитет, проте сам лідер і партія найперше переймаються авторитетом в Україні.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG