Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада України сьогодні пiдтримала депутатський запит Анатолiя Єрмака i Григорiя Омельченка до секретаря РНБО, голови СБУ i генпрокурора


Верховна Рада України сьогодні пiдтримала депутатський запит Анатолiя Єрмака i Григорiя Омельченка до секретаря РНБО, голови СБУ i генпрокурора

Запит про розгляд звернення екс-майора держохорони Миколи Мельниченка про вживання заходiв з нерозголошування державної таємницi, записаної ним у кабiнетi президента України.

За це рiшення проголосували 162 депутати з 410, зареєстрованих у залi.

Як повiдомлялося, минулого тижня М.Мельниченко закликав керiвництво України пiдтвердити наявнiсть державної таємницi в його записах, нiбито зроблених у кабiнетi глави української держави. У своєму зверненнi М.Мельниченка запрошує президента України Леонiда Кучму прибути у США разом з кiлькома високопосадовими державними дiячами України для зустрiчi i прослуховування зроблених ним записiв. Колишнiй офiцер мотивує це тим, що всi його записи можуть виявитися в руках Мiнiстерства юстицiї США. М.Мельниченко стверджує, що в них можуть мiститися держтаємницi України, а також Росiї, Великобританiї, Нiмеччини, Iзраїлю, Iспанiї, Туреччини та низки iнших країн.

Звернення адресоване президентовi, Верховнiй Радi України, Кабiнету мiнiстрiв, секретаревi Ради нацiональної безпеки i оборони, головi Служби безпеки, Генеральному прокурору, парламентським комiтетам з питань оборони i державної безпеки, боротьби з органiзованою злочиннiстю i корупцєю, заступнику голови тимчасової слiдчої комiсiї Верховної Ради Вiктору Шишкiну.

Колишнiй майор у своєму зверненнi закликає керiвництво України "термiново направити до Мiн'юстицiї США офiцiйного листа про те, що записи мiстять держтаємницi".
XS
SM
MD
LG