Доступність посилання

24 Листопад 2017, Київ 22:18

Сьогодні парламент розгляне Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2002 рік


Сьогодні парламент розгляне Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2002 рік

Програма визначає основні завдання економічного і соціального розвитку країни на наступний рік та заходи державного регулювання, які мають закласти основи для стійкого, довгострокового економічного зростання та підвищення добробуту населення. Ці заходи, відповідно до програми, реалізуються шляхом застосування економічних і організаційно-правових вАжелів.

Верховна Рада першим питанням сьогодні розгляне проект закону України «Про державне регулювання виробництва, експорту, імпорту дисків для лазерних систем зчитування», внесений Кабінетом Міністрів (перше читання).

Президент України Леонід КУЧМА у своєму листі до ВР визнав цей законопроект невідкладним, і депутати розглядатимуть його у позачерговому порядку.

Проект закону “Про особливості виробництва, експорту та імпорту дисків для лазерних систем зчитування” було підготовлено до другого читання, але 15 листопада ц. р. він не набрав необхідної кількості голосів. Водночас, ухвалення нового законопроекту необхідне, оскільки дозволить уникнути економічних санкцій до України з боку США.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG