Доступність посилання

ТОП новини

Кримська міліція втручатиметься у передвиборчу кампанію


Кримська міліція втручатиметься у передвиборчу кампанію

Симферополь, 28 листопада 2001 - Кримська міліція має намір активно, але в межах закону, втрутитися у майбутню передвиборчу кампанію. Про це сьогодні на прес-конференції у Симферополі заявив виконувач обов’язків начальника Головного Управління МВС України в Криму генерал Микола Агеєв.

За словами генерала, кримська міліція розробляє низку заходів, щоб не допустити обрання депутатами кримінальних елементів. Микола Агеєв нагадав журналістам, що зусиллями правоохоронців у 1998 році в Криму було знято з реєстрації 52 особи, пов’язані з криміналітетом. Генерал не уточнив, що це за методи, але наголосив, що усі дії кримської міліції будуть у межах закону: “Тут, природньо, нами проводитимуться оперативні заходи, вирішуватимуться питання з виборчою комісією, там де подаватимуться заявки від таких криміналізованих осіб, але все це буде в межах чинного законодавства”, - сказав генерал Агеєв, відзначивши, що у цьому плані правоохоронці розраховують на допомогу засобів масової інформації.

Крім того, кримські міліціонери самі активно балотуватимуться до Рад усіх рівнів: “Те, що висуватимуться працівники міліції, виставлятимуть свої кандидатури – так, будуть. Закон їм це не забороняє”, - заявив генерал Агеєв.

Зараз у кримському парламенті – чотири міліціонери, у тому числі і сам Микола Агеєв. Досі правоохоронці-депутати проявили себе у Верховній Раді Криму лише тим, що у критичні з політичної точки зору періоди за наказом начальника міліцейського главку зникали з місцевого парламенту. Зате низка депутатів, яких за часів керування кримською міліцією генералом Геннадієм Москалем Центр громадських зв’язків Головного Управління МВС України в Криму називав “кримінальними елементами”, зараз користуються у Верховній Раді автономії чималим, а інколи – вирішальним – впливом. Наступ на “криміналізованих депутатів”, що кілька років тому розпочинав харизматичний і впевнений у собі генерал Геннадій Москаль, не досягнув очікуваних результатів. Генерала раптово перевели спершу до Дніпропетровська, а потім – на Закарпаття. Чи виконають свої обіцянки правоохоронці – покаже час, а зараз навіть вони підтверджують, що кримський криміналітет стоїть на порозі свого ренесансу.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG