Доступність посилання

ТОП новини

Василь Роговий і міністр фінансів України Ігор Юшко зустрічаються з представниками ділових кіл США


Василь Роговий і міністр фінансів України Ігор Юшко зустрічаються з представниками ділових кіл США

«Серед головних тенденцій, які відзначила делегація України на щорічній зустрічі Всесвітнього економічного форуму, насамперед, слід виокремити помітне зростання інтересу міжнародних інвесторів до ситуації в нашій державі», - заявив віце-прем’єр-міністр Василь Роговий. Він повідомив про ключові підсумки чотириденної роботи українських урядовців в Нью-Йорку.

За його словами, «міжнародні інвестиційні кола з увагою стежать за подіями в Україні. Ми бачимо чимало проявів не лише зацікавленості, але й реального інтересу. Наше завдання - якнайшвидше перевести інтерес партнерів в практичну площину. Саме про це свідчать підсумки наших бесід в Нью-Йорку».

В останній день роботи делегації України на форумі, 4 лютого, Василь Роговий і міністр фінансів України Ігор Юшко зустрілися також з представниками ділових кіл США. Було обговорено широкий спектр питань, пов’язаних як з внутрішньою ситуацією в Україні, приватизаційними процесами, так і конкретними шляхами розширення присутності американських інвесторів в Україні.
XS
SM
MD
LG