Доступність посилання

ТОП новини

Дискваліфікація російської лижниці на Олімпійських іграх викликала цілу зливу гніву в російських політичних колах


Дискваліфікація російської лижниці на Олімпійських іграх викликала цілу зливу гніву в російських політичних колах

Президент Росії Владімір Путін заявив, що олімпійська збірна Росії на Олімпіаді в Солт Лейкс Сіті стала предметом упередженого суддівства. Він також скритикував роботу нових керівників Міжнародного олімпійського комітету на чолі з президентом Жаком Роґом. Голова російського олімпійського комітету Леонід Тягачов погрожує, що збірна залишить Олімпіаду і бойкотуватиме літні Олімпійські ігри в Афінах, а російська Дума закликала принаймні не брати участі у закритті цієї Олміпіади.

П'ятикратну золоту медалістку Ларису Лазутіну не допустили до змагань через те, що в її крові був занадто високий рівень гемоглобіну. Саме з тієї ж причини було дискваліфіковано і українську лижницю Ірину Терелю. Естафетна збірна України буда усунута від участі у змаганнях за 30 хвилин до їх початку через підвищений вміст еритроцитів в аналізі крові Ірини Терелі.

Президент НОК України Іван Федоренко висловив обурення з приводу рішення судів та підтримав позицію Росії. Українська делегація, однак, наразі не погрожує припинити участь в Олімпіаді.
XS
SM
MD
LG