Доступність посилання

ТОП новини

Протистояння навколо виборчого округу 135 в Одесі триває


Протистояння навколо виборчого округу 135 в Одесі триває

Одеса, 5 квітня 2002 - П'яту добу, станом на 05 квітня, цілодобово перебуває у приміщенні Малиновської районної державної адміністрації Одеси кандидат у народні депутати України, член Партії захисників Вітчизни Сергій Кармазин. Він вимагає скасувати результати виборів у 135 виборчому окрузі Одеси, де, за даними окружної виборчої комісії, переміг палкий прихильник нинішнього міського голови Руслана Боделана, підтриманий СДПУ \о\ Ігор Рєзник.

Вимоги Сергія Кармазина щодо необхідності перерахунку голосів і проведення повторних виборів підтримали і кандидати у народні депутати Руслан Радзиховський та Анатолій Ворохаев.

Перебуваючи вже п'яту добу у приміщенні адміністрації пан Кармазин охороняє бюлетені для голосування, якими скористалися 31 березня, і вимагає взяти до уваги численні факти порушень Законодавства про вибори.

05 квітня на прес-конференції для журналістів Сергій Кармазин наголосив, що “Україна і цілий світ мають знати, які процеси відбуваються нині в Одесі. У нашому місті так і не було справжніх виборів. 31 березня відбувся фарс, підробка, знущання над людьми. Все, що завгодно, але не вибори.

Я не лише розумів, що буде відбуватися. Я робив усе можливе щоби задокументувати події, які мали місце 31 березня. Я роблю і далі все можливе для того щоби люди, які вчинили злочин – були викриті і притягнуті до кримінальної відповідальності”.

Сергій Кармазин вважає, що всі матеріали, які Він має у своєму розпорядженні, є речовими доказами вчинених злочинів з боку дільничих і окружної комісій.

Нажаль, нині правоохоронні органи, а серед них і прокуратура, не беруть до уваги численні Акти про порушення Законодавства у виборчому окрузі № 135 міста Одеси.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG