Доступність посилання

20 Жовтень 2017, Київ 21:40

Народний депутат України Тарас ЧОРНОВІЛ переконаний, що депутата, члена фракції "Наша Україна" Олега Олексенка було вбито


Народний депутат України Тарас ЧОРНОВІЛ переконаний, що депутата, члена фракції "Наша Україна" Олега Олексенка було вбито

Як передає УНІАН, про це Т.ЧОРНОВІЛ заявив сьогодні на прес-конференції у Львові.

На думку Т.ЧОРНОВОЛА, причиною смерті О.Олексенка міг стати "токсичний вплив на організм". Таким же методом, за словами Т.ЧОРНОВОЛА, "були вбиті" Юрій Вередюк, звинувачуваний у вбивстві журналіста Ігоря Александрова, та "співучасник убивства В’ячеслава Чорновола" – водій КамАЗа Володимир Куделя, та "інші люди, дотичні до резонансних справ".

"Події у парламенті показали, що влада чинить тиск на депутатів опозиційних фракцій", - сказав Т.ЧОРНОВІЛ. Переважно, за його словами, це тиск адміністративний, проте, коли депутати виявляють принципову позицію, "до них застосовують інші методи, аж до фізичного знищення", сказав депутат Т.ЧОРНОВІЛ.

Як повідомляв УНІАН, О.Олексенко помер 19 липня ц. р. у Запорізькій обласній клінічній лікарні, за даними лікарів, від гострого геморагічного панкрионекрозу та печінково-ниркової недостатності.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG