Доступність посилання

ТОП новини

Глава комiтету Верховної Ради з питань Європейської iнтеграцiї, колишнiй мiнiстр закордонних справ Борис Тарасюк вважає, що нiщо не перешкоджає Українi подати заявку на членство у НАТО


-- no author -- На сьогоднішній прес-конференцiї у Києвi вiн нагадав, що всi сусiди України по Центральнiй i Схiднiй Європi починали iз заявок про членство в НАТО, а не з iнтенсивного дiалогу.

Глава комiтету Верховної Ради з питань Європейської iнтеграцiї, колишнiй мiнiстр закордонних справ Борис Тарасюк вважає, що нiщо не перешкоджає Українi подати заявку на членство у НАТО.

На сьогоднішній прес-конференцiї у Києвi вiн нагадав, що всi сусiди України по Центральнiй i Схiднiй Європi починали iз заявок про членство в НАТО, а не з iнтенсивного дiалогу. "У нас же - спочатку дiалог, а потiм ми визначимося, будемо подавати заявку, чи нi. Це можна назвати залишенням простору для вiдступу», - сказав Б.Тарасюк. На його думку, така позицiя є виявом "непослiдовностi виконавчої влади".

Водночас депутат зазначив, що, як показала конференцiя у Вашингтонi у вiвторок, вiдносини України з НАТО налагоджуються, "повертаються в конструктивне русло". Про це ж заявив в американськiй столицi i генеральний секретар альянсу Джордж Робертсон.

Водночас, за словами Б.Тарасюка, все ще iснують проблеми, зокрема, Україна все ще не є демократичною державою, а "вся полiтична частина зобов''язань України залишається невиконаною".
XS
SM
MD
LG