Доступність посилання

ТОП новини

Влада шахтарського міста Зоринська, що на Луганщині, звернулася до обласної прокуратури з проханням перевірити законність звернення мешканців міста до іноземних посольств в Україні про надання політичного притулку


-- no author -- Таке звернення жителі Зоринська ухвалили першого травня на громадських слуханнях, звинувативши у бездіяльності місцеву владу, яка, за їхніми словами, впродовж тривалого часу не забезпечила нормальної життедіяльності міста.

Таке звернення жителі Зоринська ухвалили першого травня на громадських слуханнях, звинувативши у бездіяльності місцеву владу, яка, за їхніми словами, впродовж тривалого часу не забезпечила нормальної життедіяльності міста.

Міська рада Зоринська поки що відмовляється дати городянам конкретну відповідь на питання : коли житлові будинки будуть забезпечені питною водою, теплом, газом та телефонним зв’язком. Натомість вона стверджує, що громадські слухання, на яких була ухвалена резолюція про надання політичного притулку усім мешканцям, були проведені з порушенням вимог закону про місцеве самоврядування.

А керівництво Перевальської районної адміністрації, на території якої розташований Зоринськ, запевняє, що життя у місті нормалізується тільки в найближчих два роки.
XS
SM
MD
LG