Доступність посилання

22 Вересень 2017, Київ 13:19

Уряд Болгарiї намагається максимально полегшити видачу вiз українським громадянам, - заявив голова болгарських Народних зборiв Огнян Герджиков у Києвi пiсля зустрiчi з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином


-- no author -- Вiдповiдаючи на запитання журналістів, чи не збирається Болгарiя у зв''язку з перенесенням її вступу до Європейського Союзу змiнити вiзовий режим з Україною, Огнян Герджиков наголосив, що питання вiз є "одним із дуже делiкатних у вiдносинах мiж Болгарiєю i Україною.

Вiдповiдаючи на запитання журналістів, чи не збирається Болгарiя у зв''язку з перенесенням її вступу до Європейського Союзу змiнити вiзовий режим з Україною, Огнян Герджиков наголосив, що питання вiз є "одним із дуже делiкатних у вiдносинах мiж Болгарiєю i Україною.

Голова болгарських Народних зборів нагадав, що уряд його країни цього року ухвалив рiшення про надання безкоштовних вiз для українських громадян, якi вiдвiдують його країну в рамках органiзованих туристичних поїздок. За його словами, понад 39 тисяч українських громадян за минулий рiк вiдвiдали Болгарiю.

Огнян Герджиков також повiдомив, що зараз у Болгарiї працюють над проектом видачi електронних вiз, що "полегшить процес їх видачi". Наступним кроком лiбералiзацiї вiзового режиму для України, за його словами, буде видача службових паспортiв для українських громадян.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG