Доступність посилання

ТОП новини

Уряд Болгарiї намагається максимально полегшити видачу вiз українським громадянам, - заявив голова болгарських Народних зборiв Огнян Герджиков у Києвi пiсля зустрiчi з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином


-- no author -- Вiдповiдаючи на запитання журналістів, чи не збирається Болгарiя у зв''язку з перенесенням її вступу до Європейського Союзу змiнити вiзовий режим з Україною, Огнян Герджиков наголосив, що питання вiз є "одним із дуже делiкатних у вiдносинах мiж Болгарiєю i Україною.

Вiдповiдаючи на запитання журналістів, чи не збирається Болгарiя у зв''язку з перенесенням її вступу до Європейського Союзу змiнити вiзовий режим з Україною, Огнян Герджиков наголосив, що питання вiз є "одним із дуже делiкатних у вiдносинах мiж Болгарiєю i Україною.

Голова болгарських Народних зборів нагадав, що уряд його країни цього року ухвалив рiшення про надання безкоштовних вiз для українських громадян, якi вiдвiдують його країну в рамках органiзованих туристичних поїздок. За його словами, понад 39 тисяч українських громадян за минулий рiк вiдвiдали Болгарiю.

Огнян Герджиков також повiдомив, що зараз у Болгарiї працюють над проектом видачi електронних вiз, що "полегшить процес їх видачi". Наступним кроком лiбералiзацiї вiзового режиму для України, за його словами, буде видача службових паспортiв для українських громадян.
XS
SM
MD
LG