Доступність посилання

ТОП новини

Зустріч глав ізраїльського і палестинського кабінетів Аріеля Шарона і Махмуда Аббаса, призначена на середу, скасована, – повідомили джерела в керівництві Палестинської автономії


-- no author -- За інформацією телекомпанії Бі-Бі-Сі, причина – розбіжності з питання про звільнення палестинських в’язнів з ізраїльських тюрем. Ізраїль заявив, що відпускає на волю 350 осіб, палестинські екстремістські угруповання вимагають звільнення від 6 до 8 тисяч ув’язнених.

За інформацією телекомпанії Бі-Бі-Сі, причина – розбіжності з питання про звільнення палестинських в’язнів з ізраїльських тюрем. Ізраїль заявив, що відпускає на волю 350 осіб, палестинські екстремістські угруповання вимагають звільнення від 6 до 8 тисяч ув’язнених.

Як заявив представник прем’єр-міністра Ізраїлю Раанан Гіссі, вчорашній теракт в ізраїльському населеному пункті Квар Явец показав, що перемир’я, оголошене тиждень тому палестинськими екстремістами, не чинне. Відповідальність за злочин, внаслідок якого загинула стара жінка-ізраїльтянка, взяло на себе угруповання "Ісламський джигад".
XS
SM
MD
LG