Доступність посилання

ТОП новини

У неділю, 17 серпня, троє громадян Нiмеччини на легкомоторному приватному лiтаку прибули в Україну з порушенням правил мiжнародних польотiв. Нинi літак перебуває в аеропорту Днiпропетровська


-- no author -- Як повiдомляє прес-центр Служби безпеки України, лiтак не отримував дозволу на перетин повiтряного простору України.

Як повiдомляє прес-центр Служби безпеки України, лiтак не отримував дозволу на перетин повiтряного простору України.

Слiдче управлiння СБУ в Днiпропетровськiй областi порушило кримiнальну справу. Як повідомляє наш кореспондент у регіоні Геннадій Сахаров, літак вилетів з території Авcтрії о 13 годині 30 хвилин і, перетнувши кордон України, приземлився на Дніпропетровському летовищі. У літаку були пілот, його помічник і німецький бізнесмен, котрий у Дніпропетровську мав зустрітися з керівниками торговельно-промислової групи “Рейнфорд”.

Запит пілота на посадку для диспетчерів аеропрту був несподіваним, бо рейс літака не був зареєстрований належним чином. Наразі затримані пілоти і пасажвир дають пояснення слідству. Керівництво Дніпропетровського аеропотрту і правоохоронні органи коментувати ситуацію відмовляються.
XS
SM
MD
LG