Доступність посилання

ТОП новини

Члени Кабінету міністрів сьогодні обговорюють питання про можливе входження України в Єдиний економічний простір. Перший віце-прем''єр Микола Азаров заявив, що якщо не буде єдиних цін на енергоносії, то не буде і ЄЕП


-- no author -- Лiдер фракцiї Народно-демократичної партії Валерiй Пустовойтенко заявляє, що в разi пiдписання документiв про створення Єдиного економiчного простору "четвiрки" СНД у тому виглядi, в якому вони iснують сьогоднi, Україна може втратити свiй державний суверенiтет.

Він зазначив, що ніяких винятків з вільної торгівлі не буде і ціни в країнах, що підписали угоду про ЄЕП, будуть спільними.

Лiдер фракцiї Народно-демократичної партії Валерiй Пустовойтенко заявляє, що в разi пiдписання документiв про створення Єдиного економiчного простору "четвiрки" СНД у тому виглядi, в якому вони iснують сьогоднi, Україна може втратити свiй державний суверенiтет.

Про це В.Пустовойтенко заявив сьогодні на прес-конференцiї в Києвi. Вiн наголосив, що це не тiльки його особиста позицiя, але й позицiя всiєї партiї.

У поширенiй заявi фракцiя НДП пропонує вiдкласти пiдписання будь-яких угод доти, доки не буде закiнчена розробка i схвалена програма поетапної iнтеграцiї України в ЄС. НДП також пропонує зосередити зусилля на реалiзацiї ратифiкованого Верховною Радою договору про створення зони вiльної торгiвлi мiж країнами СНД, забезпечити активну i пряму участь депутатiв на початкових етапах розробки таких проектiв, виходячи з того, що чинний уряд сформований, працює на коалiцiйних основах i має проводити прозору полiтику.

НДП також висловлюється за врегулювання на законодавчому рiвнi зовнiшньополiтичних прiоритетiв вiдповiдно до вимог Конституцiї.
XS
SM
MD
LG