Доступність посилання

ТОП новини

Львівські правоохоронці виявили нових злочинців, яких підозрюють у розбійницькому нападі в серпні на будинок ректора Львівської ветеринарної академії Романа Кравціва, дружина якого тоді померла. Як повідомив сьогодні начальник обласного Управління МВС Ігор Адамчук, саме учора під час спецоперації один з членів цієї банди убив двох співробітників УБОЗу


-- no author -- Злочинна банда у складі 16-ти осіб упродовж п’яти років чинила десятки розбійних нападів із використанням вогнепальної зброї і застосуванням фізичного насильства у Львівській, Рівненській Івано-Франківській та Тернопільській областях. Лише на Львівщині вісім. Деяких злочинців львівські правоохоронці затримали, трьох відстежували увечері 16 вересня.

Злочинна банда у складі 16-ти осіб упродовж п’яти років чинила десятки розбійних нападів із використанням вогнепальної зброї і застосуванням фізичного насильства у Львівській, Рівненській Івано-Франківській та Тернопільській областях. Лише на Львівщині вісім. Деяких злочинців львівські правоохоронці затримали, трьох відстежували увечері 16 вересня.

Член банди Артур Сушко, який був у розшуку, смертельно поранив працівників УБОЗу Андрія Орєхова і Богдана Міцька. Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом вбивства двох працівників міліції.
XS
SM
MD
LG