Доступність посилання

ТОП новини

Лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко рішуче засудив напад на кав’ярню-книгарню російськомовної книжки у Львові, повідомив прес-центр «Нашої України»


-- no author -- «У праві російськомовної частини львів’ян на задоволення своїх національно-культурних потреб не може бути жодного сумніву», – наголосив Ющенко. Лідер «Нашої України» вимагає від правоохоронців Львівщини знайти й покарати не тільки виконавців, але й замовників нинішнього, а також попередніх нападів на кав’ярню-книгарню «Відкрите кафе», раніше знану як «Російська книга», та на Російський культурний центр у Львові.

«У праві російськомовної частини львів’ян на задоволення своїх національно-культурних потреб не може бути жодного сумніву», – наголосив Ющенко. Лідер «Нашої України» вимагає від правоохоронців Львівщини знайти й покарати не тільки виконавців, але й замовників нинішнього, а також попередніх нападів на кав’ярню-книгарню «Відкрите кафе», раніше знану як «Російська книга», та на Російський культурний центр у Львові.

Віктор Ющенко переконаний, що ці напади – це провокація, що аж ніяк не відповідає настроям львів’ян, і не виключає, що за провокаціями стоїть «та сама політична сила, яка веде інформаційно-пропагандистську війну проти “Нашої України” й яка прагне створити з Західної України “опудало” для Східної».
XS
SM
MD
LG