Доступність посилання

ТОП новини

У зв’язку з незвично високим ростом злочинності серед японських підлітків, в Токіо планують запровадити офіційну комендатську годину для тих, кому ще не виповнилося 18-и років. Від 11 вечора до 4-ої ранку їм заборонять з’являтися на вулицях. За порушення цього правила батьки сплачуватимуть високі штрафи


-- no author -- Автора цього проекту – мера Йокогами Хіросі Наката -опоненти вже звинуватили в нахилах до авторитаризму. Вони підкреслюють, що дуже дивно чути подібну пропозицію від людини, що розпочинала свою кар’єру з лідера Демократичної партії Японії – найліберальнішої партії країни.

Автора цього проекту – мера Йокогами Хіросі Наката -опоненти вже звинуватили в нахилах до авторитаризму. Вони підкреслюють, що дуже дивно чути подібну пропозицію від людини, що розпочинала свою кар’єру з лідера Демократичної партії Японії – найліберальнішої партії країни.

Противники цього заходу вважають, що треба більше уваги звертати на поліпшення морального виховання дітей і підлітків. Впровадження комендантської години, на їхню думку, так само не може вирішити проблеми підліткової злочинності, як не може вирішити цього і заборона неповнолітнім ходити до нічних клубів чи купувати порнографічну продукцію.

Інші взагалі кажуть, що серйозної причини для паніки з підлітковою злочинністю немає і наводять при цьому таку цифру: 20 років тому поліція затримувала близько 300 убивць-підлітків у рік, а тепер – не більше ста.
XS
SM
MD
LG