Доступність посилання

ТОП новини

У Києві після чергового раунду переговорів між президентами України і Росії, Володимир Путін заявив журналістам, що робота зі створення газотранспортного консорціуму просувається успішно


-- no author -- Володимир Путін: “У нас немає жодних проблем з цього питання. Поточні проблеми є, суб’єкти господарювання, звичайно, і сперечаються, йдуть на компроміси - це робочий режим. Проблем на міждержавному рівні немає. Коли ми говоримо про створення консорціуму, то маємо на увазі зміцнити наші позиції передусім в європейській економіці. Ми залучаємо до цього процесу і наших західноєвропейських партнерів. В основному ми задоволені, як просувається робота”.

Володимир Путін: “У нас немає жодних проблем з цього питання. Поточні проблеми є, суб’єкти господарювання, звичайно, і сперечаються, йдуть на компроміси - це робочий режим. Проблем на міждержавному рівні немає. Коли ми говоримо про створення консорціуму, то маємо на увазі зміцнити наші позиції передусім в європейській економіці. Ми залучаємо до цього процесу і наших західноєвропейських партнерів. В основному ми задоволені, як просувається робота”.

Глава української держави Леонід Кучма підтвердив це, наголосивши, що стосовно газотранспортного консорціуму жодних розходжень немає, а дрібні проблеми технічного характеру будуть розв’язані.

У лютому відбудеться тристороння зустріч на тему консорціуму за участю і німецької сторони.
XS
SM
MD
LG