Доступність посилання

ТОП новини

Відомий фінансист, меценат, засновник міжнародного фонду "Відродження" Джордж Сорос наголошує на необхідності забезпечення свободи слова в Україні


-- no author -- "Вважаю, що мій візит в Україну відкрив деякі чутливі сторони, насамперед, це стосується ситуації з засобами масової інформації. Є "темники", яким підкоряються певні ЗМІ", - сказав він, відповідаючи на запитання журналістів після виступу на урочистому прийомі для представників громадських організацій, аналітичних центрів, дипломатів та політиків.

"Вважаю, що мій візит в Україну відкрив деякі чутливі сторони, насамперед, це стосується ситуації з засобами масової інформації. Є "темники", яким підкоряються певні ЗМІ", - сказав він, відповідаючи на запитання журналістів після виступу на урочистому прийомі для представників громадських організацій, аналітичних центрів, дипломатів та політиків.

Фінансист повідомив, що під час зустрічі з Президентом України, Леонід Кучма запевнив його, що йому не відомо про існування "темників". Дж.Сорос зазначив, що вважає абсолютно ясним, що "темники", фактично, пішли "з офісу" Президента. Він припустив, що вони могли піти без відома Президента, "тобто, хтось перейшов певну межу своєї компетенції, своєї влади".

Дж. Сорос зазначив, що "це у поганому світлі виставляє Україну і завдає шкоди відносинам України з ЄС".
XS
SM
MD
LG