Доступність посилання

ТОП новини

ВЛАДІ УКРАЇНИ НЕОБХІДНО РАДИКАЛЬНО ПОЛІПШИТИ ВИБОРЧИЙ МІКРОКЛІМАТ, ЗАБЕЗПЕЧИВШИ РІВНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ КАНДИДАТІВ – ЗАЯВА СЕНАТУ США.


Сергій Собуцький

Сполучені Штати Америки закликали Україну провести демократичні, чесні та прозорі вибори Президента.

Як повідомили в Гельсінській комісії США з питань безпеки та співпраці в Європі, американський Сенат одностайно схвалив відповідне звернення до українського уряду.

Українській владі необхідно радикально поліпшити виборчий мікроклімат, забезпечивши рівні можливості й права для всіх кандидатів згідно з чинним законодавством і міжнародними стандартами, підкреслюється в документі. Лише таким чином, наголошується в зверненні, їй вдасться повернути довіру своїх громадян, зміцнити незалежність та демократію в державі.

Коментуючи останнє положення резолюції, голова Гельсінської комісії США сенатор Бен Н.КЕМБЕЛ сказав: “Цей документ - конкретне підтвердження відданості Сенату США народові України. Ми усвідомлюємо, що вибори в Україні стануть переломним моментом у майбутньому розвитку цієї країни з величезним потенціалом. Крім того, їхній результат суттєво вплине на визначення подальшого курсу наших двосторонніх відносин”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG