Доступність посилання

ТОП новини

25 липня на Львівщині на трасі Золочів-Львів загинули вояки дивізії СС “Галичина”, яка діяла в роки Другої Світової війни, Маркіян Шептицький, Володимир Пігей, Святослав Фостун, Роман Панькевич


Дорожньо-транспортна пригода трапилась 25 липня о 16-ої години між селами Куровичі та Підгайчики Золочівського району. Внаслідок виїзду на зустрічну смугу легковий автомобіль ВАЗ, за кермом якого перебував 76-річний Роман Панькевич (за попередньою інформацією у нього стався серцевий напад) зіткнувся з мікроавтобусом „Фольксваген-Транспортер”. Пасажири мікроавтобуса не постраждали, натомість усі, хто їхав у легковому авто, загинули.

Дорожньо-транспортна пригода трапилась 25 липня о 16-ої години між селами Куровичі та Підгайчики Золочівського району. Внаслідок виїзду на зустрічну смугу легковий автомобіль ВАЗ, за кермом якого перебував 76-річний Роман Панькевич (за попередньою інформацією у нього стався серцевий напад) зіткнувся з мікроавтобусом „Фольксваген-Транспортер”. Пасажири мікроавтобуса не постраждали, натомість усі, хто їхав у легковому авто, загинули. Серед них хорунжі дивізії СС “Галичина” 80- річні Маркіян Шептицький і Святослав Фостун, редактор часопису Українська думка, – громадяни Великобританії. Дивізійники повертались до Львова з місця, де в роки Другої Світової війни загинули їхні побратими.
XS
SM
MD
LG