Доступність посилання

ТОП новини

ПОСЛИ КРАЇН "ВЕЛИКОЇ СІМКИ" ВИСЛОВИЛИ ЛИТВИНУ СВОЄ ЗАНЕПОКОЄННЯ ПОРУШЕННЯМИ В ХОДІ ВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ.


Посли країн "великої сімки" висловили Голові Верховної Ради України Володимиру ЛИТВИНУ своє занепокоєння порушеннями в ході виборчої кампанії в Україні. Про це в інтерв''ю журналістам повідомив Надзвичайний і Повноважений Посол Канади в Україні Ендрю РОБІНСОН після зустрічі В.ЛИТВИНА з послами Німеччини, Польщі, Нідерландів, Франції, Великої Британії, Японії, США та представником Євкрокомісії в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, Е.РОБІНСОН зазначив, що спікер та посли обговорили ситуацію в Україні під час президентських виборів. "Ми всі вважаємо, що майбутні вибори надзвичайно важливі для України і є важливою віхою", - сказав він. Е.РОБІНСОН нагадав, що останніми тижнями країни, які представляють ці посли робили заяви про деякі порушення президентських виборів в Україні. "Сьогодні ми висловили сподівання, що в день голосування народ України поведе себе як чесний і відповідальний громадянин, виявить повагу до закону і скористається своїм правом голосу", - сказав Е.РОБІНСОН, додавши, що безперечно проведення цих виборів буде мати велике значення стосовно того, як буде сприйматись майбутній президент України у світі.

Як розповів журналістам прес-секретар спікера Ігор СТОРОЖУК, В.ЛИТВИН в ході зустрічі висловив переконання, що в Україні всіма інституціями, які відповідають за проведення виборів буде зроблено все необхідне, аби вибори пройшли чесно, вільно і відповідали демократичним і загальносвітовим критеріям. "Це вибори, на яких вибір має зробити український народ, а не політики", - процитував слова спікера його прес-секретар.

Голова ВР наголосив на тому, що ніякі зовнішні впливи не можуть називатись демократичними і українським людям необхідно дати можливість самим вирішувати хто буде президентом.

Відповідаючи на висловлені послами застереження щодо ходу президентських виборів в Україні В.ЛИТВИН сказав, що так дійсно є занепокоєння певними елементами виборчої кампанії, але всі це розуміють і намагаються виправити.

"Говорячи про проблему ми повинні всіх орієнтувати на конструктивну роботу", - сказав він, підкресливши, що Україна очікує такого підходу і від міжнародних організацій. "Політика заохочення, а не політика засторог була більш ефективною по відношенню до України і саме із таких позицій – подолання настроїв катастрофізму і наштовхуванням на конструктив – повинна діяти Верховна Рада", - підкреслив український спікер.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG