Доступність посилання

ТОП новини

АРЕШТ РАХУНКІВ 5 КАНАЛУ ЗНЯТО.


Народний депутат Володимир СІВКОВИЧ сьогодні підписав необхідні документи, аби зняти арешт із рахунків "5 каналу".

Як повідомляє "5 канал", В.СІВКОВИЧ зробив це під час зйомки програми "Післязавтра" на телеканалі "Інтер".

Свідками цієї подіє стали учасники передачі, головні редактори телеканалів "1+1", ICTV, "Тоніс", "Інтер". В.СІВКОВИЧ висловив сподівання на те, що після цього інциденту і журналісти, і політики зроблять для себе відповідні висновки. "ЗМІ законодавчо потрібно більш чітко регулювати. Бо в нас дуже багато проблем з цими питаннями. І Миколі ТОМЕНКУ, як голові комітету, потрібно ще дуже багато працювати, а нам у цьому допомагати", - подає слова В.СІВКОВИЧА "5 канал".

Редактор випуску новин "5 каналу" Андрій ШЕВЧЕНКО зазначив, що надалі країна має чітко знати, що політики у своїх війнах не повинні використовувати журналістів і телеканали. "Це дуже небезпечний прецедент, коли ображений політик спробував заблокувати роботу каналу. Це не та річ, яка працює на позитив країни", - наголосив А.ШЕВЧЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, канал демонструє відеоролик, що до голодування, обіцяного журналістами, залишилось 3 години. Після цього показується картинка з телевізійною сіткою, яка зазвичай демонструється, коли канал не працює.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG