Доступність посилання

ТОП новини

Член фракції СДПУ(О) Нестор Шуфрич вимагає оприлюднення матеріалів справи щодо отруєння Віктора Ющенка


Виступаючи з парламентської трибуни, Нестор Шуфрич звинуватив віце-спікера Олександра Зінченка у провокаціях довкола хвороби Віктора Ющенка, заради розкручування іміджу кандидата на Президента. У відповідь на це, Олександр Зінченко нагадав про інцидент 23-го жовтня, коли депутат Шуфрич збив на бульварі Лесі Українки людину, не зупинившись при цьому. Лише потім депутатську машину вдалося зупинити натовпові. Внаслідок цього інциденту, за словами Зінченка, збита людина опинилася у лікарні, а Шуфрич на телевізійному каналі розповідав, що не має до цього стосунку. “Ті, хто вбиває, опиняються на телебаченні, а ті, хто постраждав, не мають доступу до інформаційних джерел ”, - сказав Зінченко, додавши, що саме так і відбуваються усі процеси в Україні.

Виступаючи з парламентської трибуни, Нестор Шуфрич звинуватив віце-спікера Олександра Зінченка у провокаціях довкола хвороби Віктора Ющенка, заради розкручування іміджу кандидата на Президента.

У відповідь на це, Олександр Зінченко нагадав про інцидент 23-го жовтня, коли депутат Шуфрич збив на бульварі Лесі Українки людину, не зупинившись при цьому. Лише потім депутатську машину вдалося зупинити натовпові. Внаслідок цього інциденту, за словами Зінченка, збита людина опинилася у лікарні, а Шуфрич на телевізійному каналі розповідав, що не має до цього стосунку. “Ті, хто вбиває, опиняються на телебаченні, а ті, хто постраждав, не мають доступу до інформаційних джерел ”, - сказав Зінченко, додавши, що саме так і відбуваються усі процеси в Україні.
XS
SM
MD
LG