
Найвідоміша справа вашингтонського адвоката ліванського походження Річарда Хайбі досі викликає найбільше нарікань на його адресу. У середині 80-х років Хайбі займався захистом американського офіцера Джонатана Полларда, якого США обвинувачували у передачі таємних військових документів Ізраїлю. В результаті довгого судового процесу Полларда засудили до довічного ув’язнення. Упродовж останніх майже двадцяти років, ізраїльська влада та єврейське лоббі у США намагається домогтися звільнення Полларда чи його екстрадиції до Ізраїлю. А Річарда Хайбі вони досі обвинувачують у неефективному захисті свого клієнта, адже адвокат так і не подав апеляцію на рішення суду.
Іншою резонансною справою Хайбі був його захист колишнього Президента Філіпін та самопроголошеного диктатора Фердінанда Маркоса. Після втчеі Маркоса на Гавайські острови, уряд США обвинуватив його у здирництві. До команди адвокатів Маркоса увійшов і Хайбі, однак його справа так і не була остаточно розглянута в американському суду через передчасну смерть самого диктатора.
Серед інших клієнтів Хайбі був і колишній голова розвідувального відділу ЦРУ Клеєр Джордж, який у другій половині 80-х років проходив обвинуваченим у справі незаконного продажу американської зброї Ірану, яка увійшла в історію як справа “Іран-Контра.” Тоді Клеєр був визнаний винним лише у наданні неправдавих свідчень під клятвою, і відразу амністований особистим рішенням президента Джорджа Буша-старшого. На думку деяких оглядачів, непрямий зв’язок Хайбі із родиною Бушів простежуються і досі. Нинішній президент США Буш минулого року обрав своїм приватним адвокатам Джим Шарпа, що його газета "Нью-Йорк Таймс" називає особистим другом Річарда Хайбі.