Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 04:33

Скасування Україною вiзового режиму для громадян з країн Євросоюзу і Швейцарії призвело до iстотного збiльшення в''їзду туристів до України з цих держав


Зокрема на польській дільниці кордону, де найiнтенсивнiший потiк громадян, їхня кількість збільшилася на 200 тисяч осіб порівняно з минулим роком.

Так повідомив у Києві глава Державної прикордонної служби Микола Литвин під час мiжнародної конференцiї "Безпека європейських кордонiв - реалiї i перспективи".

Зокрема на польській дільниці кордону, де найiнтенсивнiший потiк громадян, їхня кількість збільшилася на 200 тисяч осіб порівняно з минулим роком.

Микола Литвин заявив, що Україна, яка розташована у географічному центрі Європи, повинна стати рівноправним партнером у системі захисту європейських кордонів від міжнародного тероризму і злочинності.

Стосовно ризиків, які існують у центрально-східноєвропейському регіоні, то до них пан Литвин відніс наступні: “У першу чергу я на увазі маю ситуацію довкола Придністров’я. Президент України, уряд розглядають цю проблему як одну з найважливіших в аспекті національної безпеки. Прикордонники здійснюють масштабні заходи для забезпечення стабільності у цьому регіоні. Ми суттєво наростили сили для охорони кордону, посилили його обладнання, активно впроваджуємо системи міжнародної технічної допомоги, ми продовжуємо оснащення цієї ділянки сучасними технічними засобами. Ми готові до ознайомлення Моніторингової місії Євросоюзу з тими заходами, які приймаються на цій ділянці кордону”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG