Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 01:23

Виконувач обов''язків міністра внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє про присвоєння російського громадянства колишньому керівникові Державного управління справами Ігореві Бакаю указом Президента Росії Володимира Путіна за видатний внесок у науку й мистецтво


Про це Луценко повідомив на прес-конференції в Москві.

Про це Луценко повідомив на прес-конференції в Москві.

«Я сказав, якщо вже так важливо було указом Президента присвоювати громадянство одному з діячів мистецтва, науки й творчості, як називається указ Президента Російської Федерації, надавати йому російське громадянство за видатний внесок у науку, мистецтво й творчість, то це право Росії", - зауважив Луценко.

"Я у свою чергу теж роблю внесок - привіз сто томів кримінальної справи на 370 із лишком мільйонів гривень збитку", - додав він.

Юрій Луценко також повідомив, що хоч і Бакай отримав російське громадянство, він не пройшов процедуру позбавлення українського громадянства, тобто, зараз є громадянином фактично двох країн. Й тому Бакая можуть судити на території держави, де його підозрюють у споєнні злочинів, або на території держави, громадянином якого він є, - зазначив Юрій Луценко і запросив Бакая приїхати в Україну для з''ясування істини в суді.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG