Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові проходить масове пікетування обласної ради


На майдані Свободи зібралися дві великі групи людей – загалом близько 15-20 тисяч під синьо-білими і червоними прапорами, а також окремо – під державними і помаранчевими прапорами.

На майдані Свободи, навпроти будівлі облдержадміністрації та обласної ради, зібралися дві великі групи людей – загалом близько 15-20 тисяч під синьо-білими і червоними прапорами, а також окремо – під державними і помаранчевими прапорами. Учасники акції розділені загонами міліції.

Організаторами є близько 10 політичних та громадських організацій Харківської області.

На мітингу під синьо-білими прапорами оратори закликають підтримати депутатів обласної ради, які сьогодні планують висловити недовіру голові облдержадміністрації Арсену Авакову і надати російській мові статус регіональної на Харківщині.

Учасники цього мітингу тримають плакати з гаслами: «Авакова – у відставку!», «Ні – НАТО!», «Україна і Росія навіки разом», «Харкову – російську мову!».

Учасники іншого мітингу виступають на підтримку губернатора. Вони тримають плакати з написами: «Харківщина – за Авакова!», «Схаменіться, яничари!», «Не допустимо мовного сепаратизму!».

На цьому мітингу виступив сам губернатор Арсен Аваков, який подякував учасникам акції за те, що вони прийшли підтримати принципи, задекларовані Помаранчевою революцією.
XS
SM
MD
LG