Доступність посилання

ТОП новини

Переговори щодо створення парламентської коаліції були заблоковані через бажання Соцпартії України отримати посаду спікера


Про це розповів журналістам у п''ятницю Юрій Єхануров, який брав участь у переговорах.

Про це розповів журналістам у п''ятницю Юрій Єхануров, який брав участь у переговорах.

За його словами, котрі наводить «Українська правда», представники трьох політичних сил звернулися до президента України Віктора Ющенка, «тому що не могли домовиться».

Юрій Єхануров розповів, що право вибору було надано політичній силi, котра здобула найбільше голосів: «Вибір був за Юлiєю Володимирівною. Вона сказала: я обираю посаду прем''єра. Йшлося не про себе, а про полiтичну силу».

Другою мала обирати «Наша Україна», оскiльки вона посiла друге мiсце на виборах. «Ми сказали, що ми обираємо посаду спiкера. Третя сила – Мороз, соцiалiсти – вони також обирають спiкера. Ну як же це? Так не можна! I, отже, ми не домовилися», – сказав Юрій Єхануров.

Він додав, що саме тому вони пішли до президента, «доповіли про обстановку, дуже довго говорили». «Президент навіть запропонував Морозу одну з посад, яка належить до квоти президента. Він відмовився», – зазначив Юрій Єхануров. А на уточнення, чи йдеться про посаду секретаря РНБО, він не відповів.
XS
SM
MD
LG