Доступність посилання

ТОП новини

Українській Конституції – 10 років


Саме 28 червня 96-го року після довгих дебатів з виконавчою владою парламент незалежної України проголосував за Основний закон держави. Сьогодні ввечері рівно о 22-ій годині у десяти найбільших містах України небо одночасно розквітне святковими феєрверками.


Саме 28 червня 96-го року після довгих дебатів з виконавчою владою парламент незалежної України проголосував за Основний закон держави.

Сьогодні ввечері рівно о 22-ій годині у десяти найбільших містах України небо одночасно розквітне святковими феєрверками. Салют, за указом міністра оборони, має пролунати на честь 10-ї річниці Конституції України.

Дніпропетровська влада запевняє, що на феєрверк, вартістю в мільйони гривень не витратять жодної копійки місцевого бюджету. Говорить міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко: “Я не хочу говорити про кошти, які на це витратять, тому що з бюджету міста їх не братимуть. Це спонсорські кошти. Якщо є люди, які частину свого прибутку хочуть подарувати людям у вигляді феєрверку, хвала їм і слава”.
XS
SM
MD
LG