Доступність посилання

ТОП новини

З початку наступного місяця у Дніпропетровську кількість людей, що претендують на субсидії, зросте щонайменше утричі


Про це повідомила виконувач обов’язків начальника Управління соціального захисту Дніпропетровської міськради Ірина Кікнадзе.

Зараз, коли опалювальний сезон позаду, субсидії на комунальні послуги отримують тільки 2% родин. А після значного подорожчання газу й електрики, з 1-го липня у службах субсидій очікують справжнього буму —до них тепер має звернутися чи не кожна шоста родина, яка мешкає у Дніпропетровську.

Однак насправді, як сказала на прес-конференції Ірина Кікнадзе, кількість людей, які могли б претендувати на субсидії, якщо рахувати тільки їхні середньомісячні прибутки, у Дніпропетровську набагато більша — майже кожен другий. Та законодавством встановлені певні обмеження на виплату субсидій тим, хто має, приміром, авто чи нову квартиру.

Наразі у службах з оформлення субсидій у всіх районах півторамільйонного місто Дніпропетровська працює трохи більше 50 фахівців, а термін, визначений законом, на оформлення субсидії для одного громадянина — усього 10 днів. Отож вже зараз, як прогнозують фахівці, можна спрогнозувати —у службах субсидій з 1-го липня будуть величезні черги.
XS
SM
MD
LG