Доступність посилання

ТОП новини

“Круглий стіл” більшості та опозиції розпочнеться у понеділок вранці в кінозалі парламенту


Про це сьогодні після зустрічі з Президентом Ющенком повідомили лідери фракцій коаліції. Зокрема, лідер фракції “Наша Україна” Роман Безсмертний зазначив, що під час переговорів обговорять питання взаємодії більшості та опозиції як у парламенті, так і в органах місцевого самоврядування.


Про це сьогодні після зустрічі з Президентом Ющенком повідомили лідери фракцій коаліції.

Зокрема, лідер фракції “Наша Україна” Роман Безсмертний зазначив, що під час переговорів обговорять питання взаємодії більшості та опозиції як у парламенті, так і в органах місцевого самоврядування.

Лідерка БЮТ Юлія Тимошенко наголосила, що роботу “круглого столу” слід поділити на дві частини. По-перше, Партія регіонів має публічно висловити аргументацію щодо причин блокування роботи Верховної Ради. У другій частині обговорять механізм створення належних умов для роботи опозиції.

Партія регіонів вже четверту добу блокує парламентську президію, не дозволяючи розпочати сесійне засідання.

Депутати вимагають віддати їм керівництво третини комітетів, обрати спікера таємно, а прем’єра – відкрито і не в пакеті, розпочати знову процедуру приведення до присяги суддів КС і звільнити міністрів-сумісників.

Парламентська коаліція вирішила наступного тижня сісти за круглий стіл із представниками Регіонів, аби вирішити усі суперечності.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG