Доступність посилання

ТОП новини

Олександр Мороз пояснює створення коаліції з Партією регіонів невизначеною позицією «Нашої України»


«Ми прагнули створити демократичну коаліцію з виходом на широку коаліцію, але я бачив, що одна зі сторін хотіла тієї широкої коаліції, щоб попутно розправитися зі своїми партнерами. А потім ще винними зробити соціалістів», – заявив Олександр Мороз.

Голова Верховної Ради України, лідер СПУ Олександр Мороз пояснює створення парламентської коаліції з Партією регіонів невизначеною позицією «Нашої України» у перебігу переговорів щодо створення демократичної коаліції (у форматі СПУ-БЮТ-«Наша Україна»).

Про це він сказав на Всеукраїнських зборах депутатів від Партії регіонів усіх рівнів.

«Ми прагнули створити демократичну коаліцію з виходом на широку коаліцію, але я бачив, що одна зі сторін хотіла тієї широкої коаліції, щоб попутно розправитися зі своїми партнерами. А потім ще винними зробити соціалістів», – зазначив Олександр Мороз.

Він наголосив, що «Наша Україна» взяла на себе роль консолідуючої ланки «і припинила інтригу, яка тягнулася протягом двох місяців». «Припинили у правовому відношенні бездоганно, і відверто кажучи, інтелігентно».

Голова Верховної Ради подякував за мужній крок одному із лідерів Партії регіонів Миколі Азарову, який разом із ним 6 липня балотувався на посаду спікера.

7 липня було створено нову, Антикризову коаліцію, до складу якої увійшли Партія регіонів, Соціалістична і Комуністична партії України.

Раніше угоду про створення Коаліції демократичних сил підписували БЮТ, «Наша Україна» і СПУ.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG