Доступність посилання

ТОП новини

Рідний брат міністра внутрішніх справ Сергій Луценко спалив квиток члена СПУ на прес-конференції


Двоє активістів Рівненської міської організації Соціалістичної партії України на прес-конференції у Рівному заявили про вихід з партії ї спалили свої партквитки.

Двоє активістів Рівненської міської організації Соціалістичної партії України на прес-конференції у Рівному заявили про вихід з партії ї спалили свої партквитки.

Серед них – рідний брат міністра внутрішніх справ Сергій Луценко, який кілька років тому очолював міську організацію СПУ, а нині працює помічником народного депутата України.

Разом з ним партквиток спалив і Сергій Штурхецький – заступник головного редактора газети «Рівне вечірнє», який був п’ятим у списку соціалістів на виборах до міськради.

Свій вчинок вони пояснили тим, що не схвалюють рішення голови партії Олександра МОРОЗА про створення коаліції у парламенті разом із Партією регіонів і комуністами.

Сергій Луценко повідомив, що одна з обласних організацій СПУ уже схвалила рішення про саморозпуск. За його словами, якщо цей процес набере обертів і про саморозпуск оголосять 14 обласних організацій, тоді постане питання про те, кого ж представляє фракція СПУ у Верховній Раді, а відтак Президент України матиме підстави для розпуску парламенту.

Сергій Луценко також повідомив, що був свідком телефонної розмови свого брата із соціалістом, міністром освіти Станіславом Ніколаєнком, який просив Юрія Луценка дати згоду залишитися на посаді міністра внутрішніх справ, посилаючись на відповідну домовленість про це з Партією регіонів.

За словами Сергія Луценка, його брат категорично відмовився від цієї пропозиції, зазначивши, що не хоче, щоб у його трудовій книжці був запис про те, що він працював міністром в уряді Віктора Януковича

Олександр Мороз сьогодні заявив, що шкодуватиме у разі можливого виходу міністра внутрішніх справ Юрія Луценка із Соціалістичної партії.

Про це голова Верховної ради, лідер Соцпартії заявив на прес-конференції:

“Якщо він вийде з партії – це буде прикро. Але вибирає кожен. Як зробить, так і буде. Тому що нав‘язувати комусь думку або вмовляти, або переконувати, тим паче страхати, або застерігати немає потреби. Мені здалося, що під час виборчої кампанії він був третім номером у нашому списку і йому не треба було виходити із списку. Я його переконував, просив і Президента, що це помилка робиться”.

Раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обіцяв вийти із Соцпартії, якщо соціалісти голосуватимуть за представника Партії регіонів на посаду прем’єра.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG