Доступність посилання

ТОП новини

Припинити окупацію Росією українських маяків і безкоштовну експлуатацію власності України вимагає начальник маяка “Сарич” Юрій Лещенко


У відкритому зверненні до Президента Росії Володимира Путіна він закликав його розглянути на найближчій зустрічі з Президентом Віктором Ющенком питання “безкоштовної і безвідповідальної експлуатації власності України”

У відкритому зверненні до Президента Росії Володимира Путіна він закликав його розглянути на найближчій зустрічі з Президентом Віктором Ющенком питання “безкоштовної і безвідповідальної експлуатації власності України”. Юрій Лещенко називає це “російською окупацією” і “порушенням прав українських громадян”.

Призначений на “Сарич” кілька років тому, він і досі не може виконувати свої службові обов’язки, оскільки маяк перебуває під контролем командування Чорноморського флоту Росії.

У 1998 році Кабінет міністрів України розпорядився перепідпорядкувати усі навігаційно-гідрографічні об’єкти у Криму Державному підприємству “Держгідрографія” Міністерства транспорту України, однак російські військові й досі утримують ці об’єкти.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG