Доступність посилання

ТОП новини

Юрій Луценко залишився на посаді на прохання Президента


Про це міністр внутрішніх справ заявив на сьогоднішній прес-конференції в Києві: “Увечері 3-го серпня мене поставили перед фактом того, що Президент України вніс саме мою кандидатуру на [посаду] міністра внутрішніх справ для розгляду у Верховній Раді.”


Про це міністр внутрішніх справ заявив на сьогоднішній прес-конференції в Києві:

“Увечері 3-го серпня мене поставили перед фактом того, що Президент України вніс саме мою кандидатуру на [посаду] міністра внутрішніх справ для розгляду у Верховній Раді. Зранку 4-го серпня я подав Президенту України заяву про самовідвід, однак вона не була прийнята. Я ухвалив рішення залишитись міністром внутрішніх справ, щоб продовжувати політику на оновлення міліції і очищення суспільства від криміналітету, незалежно від наявності чи відсутності у нього партійних білетів”.

4 серпня парламент затвердив склад нового уряду на чолі з лідером Партії регіонів Януковичем, у якому Луценка перепризначили на посаду міністра внутрішніх справ.

Цього ж дня міністра доправили до лікарні МВС із діагнозом "гіпертонічний криз".

У зв''язку з цим він був відсутній на першому засіданні Кабміну, що відбулося відразу ж після призначення.

Раніше Юрій Луценко заявляв, що піде у відставку у разі призначення Януковича прем''єром. Луценко працював міністром внутрішніх справ в уряді Тимошенко і Єханурова.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG