Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 03:56

Янукович розраховує погодити угоду про асоціацію з ЄС до саміту в грудні


Україна розраховує погодити текст документу про асоціацію з Євросоюзом до саміту Україна-ЄС у грудні цього року. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на зустрічі з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу сьогодні в Києві.

На цьому саміті, висловив сподівання Янукович, сторони затвердять новий етап плану дій щодо лібералізації візового режиму між Україною та ЄС.

«Сподіваюся, що під час наступного саміту Україна-ЄС ми зможемо констатувати перехід до нового етапу із виконання плану дій (Україна-ЄС)», – сказав Янукович.

За його словами, Україна забезпечить швидке і якісне виконання цього плану дій.

Крім того, як заявив Президент, Україна сподівається на перегляд Європейської політики сусідства і політики в питаннях реалізації Східного партнерства.

«Велике значення ми надаємо процесу стратегічного перегляду Європейської політики сусідства та вдосконалення ініціативи Східне партнерство», – сказав Янукович.

За його словами, Україна розраховує, що у вересні цього року у Варшаві на другому саміті Східного партнерства будуть ухвалені «ті амбітні рішення, які наразі пропонуються».

Глава української держави наголосив, що Київ займатиме активну позицію під час підготовки та проведення цього саміту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG