Доступність посилання

ТОП новини

Угоді про асоціацію можуть зашкодити проблеми з демократією в Україні – Чалий


Через проблеми з демократією в Україні підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом може зірватися на завершальному етапі, заявив в ефірі Радіо Свобода надзвичайний і повноважний посол, колишній заступник міністра закордонних справ Олександр Чалий.

«Так званий демократичний профайл запитань – вони будуть. Дуже велике занепокоєння сьогодні є в Євросоюзі стосовно деяких тенденцій, які розгортаються в Україні. І мені здається: якщо найближчим часом не будуть зроблені корекції чи не будуть знайдені демократичні відповіді на ті проблемні ситуації, які сьогодні є в Україні, це може серйозно на останньому етапі переговорів, коли ми вже домовимося по зоні вільної торгівлі, поставити питання, чи може ЄС піти з нами на підписання асоціації, коли в демократичному профайлі України виникають проблеми», – сказав Чалий.

За його словами, про такий можливий розвиток ситуації не слід забувати.

Сьогодні під час переговорів у Києві президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та український Президент Віктор Янукович висловили намір завершити переговори щодо підписання угоди про асоціацію до кінця цього року.
XS
SM
MD
LG