Доступність посилання

ТОП новини

ЄБРР обіцяє 120 мільйонів євро на чорнобильські проекти


Європейський банк реконструкції та розвитку готовий виділити 120 мільйонів євро в рамках донорського фінансування проекту з будівництва нового укриття над четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції і будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива.

Про це повідомив президент ЄБРР Томас Міров під час Чорнобильської донорської конференції. Він наголосив, що для виділення коштів необхідне рішення ради директорів банку в травні нинішнього року.

За словами Мірова, ЄБРР продовжить виконувати свою частину зобов’язань за чорнобильськими проектами, нагадавши, що банк вже виділив 135 мільйонів євро в 2008 році.

Президент ЄБРР додав: якщо під час сьогоднішньої конференції загальна сума донорської допомоги становитиме більш як 480 мільйонів євро, то ЄБРР готовий буде збільшити свій вклад на 50% – до 180 мільйонів євро.

У Чорнобильській донорській конференції беруть участь Президент Віктор Янукович, прем’єр Микола Азаров, а також представники іноземних держав, зокрема президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу, прем’єри Франції, Литви, Бельгії, президенти Хорватії, Швейцарії, Угорщини, Казахстану.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG